Gospoda Swołowo, Swołowo nr 8 - swolowo.pl

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
High contrast
TPL_SITEB3_LANGUAGE_SWITCH DE

subslide1

There is no translation available.

Gastronomia Swołowo html 2bc852e5Wiejskie położenie Gospody pozwala na pozyskiwanie do kuchni produktów od lokalnych producentów. Kartą menu rządzi gęsina. Hodowla gęsi pomorskiej i konsumpcja mięsa gęsiego są ściśle związane z historią regionu i całego Pomorza. Wyroby z gęsiny są produktami o wyjątkowych właściwościach prozdrowotnych.

W Gospodzie serwowana jest gęsina oraz klasyczna kuchnia polska. Można tu skosztować najlepszego półgęska, gęsi pieczonej, galarety, smalcu, okrasy, pasztetów z gęsi, pierogów z gęsiną, gęsich pipek i wielu innych gęsich smaków. Piękna okolica zachęca do spędzania tu czasu z przyjaciółmi i rodziną. Oferta Gospody obejmuje również obiady dla grup zorganizowanych, menu degustacyjne, organizację przyjęć rodzinnych i okolicznościowych, spotkań firmowych oraz imprez plenerowych z grillowaniem, ogniskiem - biesiadowaniem w ogrodzie.

Gospoda prowadzi również sklep, w którym znajdują się oryginalne produkty: półwędzone mięsa i inne wędliny z gęsiny, za które otrzymała odznaczenie „Dziedzictwo Kulinarne Województwa Pomorskiego”.

www.gospodaswolowo.pl

 

 

 

Teilen

Dołącz do newslettera

bądź zawsze na bieżąco z aktualnościami

loga ue